KODECAR HK, spol. s r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Ing. Marek Šnobr, Strakonice

Ing. Marek ŠnobrJak dlouho vlastním Outlander?
Vůz Outlander jsem u dealera Autoprofi České Budějovice přebíral na začátku srpna 2013, takže je to 2 roky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi?
Outlander 3G ihned upoutal moji pozornost a vzhledem k narození potomka jsem hledal velký, spolehlivý vůz pro rodinu za přijatelnou cenu, a to všechno mi Outlander splnil.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Zde navážu na předchozí odpověď. Outlander je spolehlivý, prostorný vůz. Protože máme 2 malé děti, se kterými často vyrážíme na víkend, tak opravdu beze zbytku využíváme velký prostor v kufru, kam v pohodě složíme kočárky, košíky s jídlem a tašky s oblečením. Přitom i při takovéto zaplněnosti si auto zachová dle mého výborné jízdní vlastnosti. Čímž narážím na další věc - skvělý motor, který řádně "táhne", když potřebuji předjet a výborná spotřeba paliva.

Jak vůz využívám?
Vůz využívám k pracovním i osobním účelům.